Laryngologia

dr n.med. Rafał Nieckarz

Specjalizacja: 
specjalista otolaryngolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Otorynolaryngologii zdał z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe zdobywał w oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii w Gliwicach oraz w Klinikum Bremerhaven Akademisches Lehrkrankenhaus der Universtat Gottingen, Hals, Nasen Ohrenklinik.

Po blisko 7 latach pracy w Klinice Uniwersyteckiej w Krakowie, rozpoczął współpracę z oddziałem Otolaryngologii w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, gdzie z powodzeniem diagnozuje i leczy schorzenia z zakresu chorób nosa, zatok, uszu, gardła, krtani i ślinianek.
Pasjonat nowoczesnych technik operacyjnych, m.in. endoskopii nosa i zatok przynosowych, które zgłebia na krajowych i międzynarodowych  kursach i szkoleniach specjalistycznych ( m.in. w 2013r. i 2015r. Międzynarodowy Kurs endoskopii zatok przynosowych Kajetany, Polska  oraz w 2014r „ENDOMILANO 2014” Światowy Kongres Chirurgii endoskopowej podstawy czaszki, kręgosłupa, nosa i zatok przynosowych. Mediolan, Włochy ).
Członek wielu towarzystw naukowych, m.in.: Polskiego Towarzystwa Otolaryngologicznego - Chirurgii Głowy i Szyi, Sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich

Rafal Nieckarz - ZnanyLekarz.pl